CZ / EN

Spuštění nových webových stránek

Vážení návštěvníci, vítejte na nově spuštěném webu Pizzerie Concordia. Připravili jsme pro... číst dále.

Úvod

Vítejte na stránkách Pizzerie Concordia,

 

      v italské pizzerii na Náměstí Míru, která má  tradici od roku 1999. Naše hosty uvítá vždy příjemný a ochotný personál a čeká Vás zde neopakovatelný gurmánský zážitek, který roztančí Vaše chuťové buňky.

      Posezení ve stylovém interiéru, který dotváří nevšední atmosféru návštěvy, Vás okouzlí. V teplých jarních a letních dnech si jistě zamilujete také posezení na útulné zahrádce s výhledem na park a vyhledávanou dominantu Vinohrad – kostel sv. Ludmily.

      Vybrat si můžete ze široké palety italských specialit, které pro Vás připravují naši vynikající kuchaři ze surovin dovezených přímo ze slunné Itálie. Různé druhy chutných předkrmů a polévek lákají k hlavnímu chodu. Ochutnejte tradiční vyhlášenou pizzu a těstoviny, příjemně Vás překvapí také výborná rizota a velký výběr čerstvých salátů. Vyhledávanou specialitou jsou šťavnatá masa z grilu. Váš gurmánský zážitek můžete doplnit sladkou tečkou na závěr v podobě lahodného dezertu.

      Nápojový lístek nabízí vedle klasických nápojů a piva také rozmanité druhy kávy připravované z italského Segafreda, dále také stále oblíbenější fresh juice. Naše vinotéka jistě zaujme každého milovníka vína nabídkou kvalitních italských, francouzských a českých vín.

      Pro hosty, kteří přijedou autem, se přímo naproti pizzerii nachází parkoviště. Našim zákazníkům nabízíme zdarma připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Přijímáme platby stravenkami i platební karty.

 

Přijďte se přesvědčit a vychutnat kouzlo Itálie v srdci Prahy, těšíme se na Vás.